Home » Targi Centrum Polska 2014

Targi Centrum Polska 2014

III Edycja Targów Spożywczych Centrum Polska

Pod trzema wielkopowierzchniowymi namiotami, przy akompaniamencie muzyki dobranej przez DJ’a oraz pośród unoszącego się zapachu pieczonych na grillu kiełbasek i szaszłyków odbyła się 17 maja 2014 r. trzecia edycja targów spożywczych organizowanych przez firmę Centrum Polska.

dsc02165

Targi cukierniczo-piekarnicze to doskonała okazja na spotkanie się ludzi z branży, wymianę doświadczeń, nawiązanie nowych i pielęgnowanie starych kontaktów. Dla wystawców jest to szansa zaprezentowania się odbiorcom face-to-face – odbiorcom z kolei targi dają szanse poznania producentów, degustacji ich wyrobów oraz zapoznania się z nowościami z ich oferty.

dsc02191

Podobnie jak przed rokiem, na targach rodzinnej firmy Centrum Polska wystawiło się około 30 firm obejmujących takie branże jak piekarnictwo, cukiernictwo, gastronomia i opakowania, sprzęt piekarniczy, piece, mieszadła, maszyny do lodów.

dsc02192

– Bardzo serdecznie pragniemy podziękować za udział w kolejnej edycji targów firmy Centrum Polska – rozpoczął swoje przemówienie prezes firmy, Pan Ryszard Dominiak. – Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom na rynku produktów profesjonalnych i nie tylko, przygotowaliśmy wiele form wsparcia sprzedaży produktów z naszego portfolio. Szczególnie gorąco dziękujemy za atmosferę jaką tworzą zaproszeni goście, a przybyło was niemało. Również firmy współpracujące przygotowały wiele niespodzianek, to jest promocje targowe oraz loterię dla naszych gości, która tradycyjnie już wzbudzają wiele sympatycznych refleksji. Dla zarządu, właścicieli firmy, wspomniane doświadczenia pozostają wielką wartością – tym przesłaniem prezes Dominiak oficjalnie przywitał wystawców branż piekarnictwa i cukiernictwa oraz osoby im towarzyszące.

dsc02228

– Pomimo, że majowa aura niezupełnie dopisała, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wywołanym przez licznych klientów, sympatyków i przyjaciół oraz partnerów handlowych – przywitała z kolei zgromadzonych gości wiceprezes firmy Centrum Polska, Pani Elżbieta Dominiak, rozpoczynając tym samym swój coroczny koncert dla wystawców i zaproszonych gości.

dsc02286

Wzorem lat poprzednich w programie targów nie zabrakło niespodzianek od zarządu firmy, to jest między innymi panelu seminaryjnego. Ten pomysł zadziwił nawet zaproszonego wykładowcę, trenera biznesu, który jak sam przyznał, pierwszy raz prowadził wykład dla tak licznego grona słuchaczy, blisko setki osób, która z nieukrywanym zadowoleniem uczestniczyła w tym seminarium „Zarządzanie zmianami, czyli jak przetrwać w trudnych czasach”.

dsc02193

Także dla najmłodszych gości przygotowano atrakcje. Żadne dziecko nie opuściło targów z pustymi rękoma, gdyż przygotowano dla nich wszystkich upominki.

dsc02224

Ceniąc sobie poczucie bezpieczeństwa i stabilizacje współpracy, partnerzy biznesowi i wystawcy oferowali na targach wszelakie rozwiązania dla piekarnictwa i cukiernictwa, jak choćby surogaty i polewy czekoladowe czy sery. Przygotowali też ofertę dla gastronomi oraz lodziarstwa, które degustacjami lodów, pralin, nadzień czy innych doskonałości przyciągnęły do swoich stoisk rzesze klientów.

dsc02173

Wśród wielu innowacyjnych ciekawostek, uwagę gości przykuły prażone ziarna firmy Schapfen Mühle, które powiększają swoją objętość do 300% pierwotnej wartości. Zainteresowaniem cieszył się też koncentrat biszkoptowy o bardzo ekonomicznym dozowaniu dedykowany do produkcji rolad, babek piaskowych itp. Gościom przedstawiono też szeroką ofertę koncentratów czekoladowych, mąk specjalistycznych, wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń, komór chłodniczych, pieców Wiesheu oraz mroźni renomowanych firm, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

dsc02179

– Dziękujemy za dotychczasowe osiągnięcia i wyniki, które umożliwiają nam organizowanie takich wydarzeń. Jesteśmy głęboko przekonani, że mając takich partnerów w biznesie będziemy mogli wspólnie spotkać się na następnym tego typu spotkaniu – zgodnie zaprosili wystawców w podsumowaniu targów właściciele firmy Centrum Polska, Elżbieta i Ryszard Dominiakowie.

    

Nowości: Chleb Nikozja, Lubelski oraz Miłości:

ELITE Katalog Piekarniczy

ELITE Katalog Cukierniczy

Szczególnie polecamy:

Serwisant na rynku regionalnym i krajowym produktów firmy Lesaffre.
Główne autoryzowane
biuro handlowe firmy
Schapfen Mühle w Polsce.
Centrum Polska Sp. z o.o.
Ogorzelczyn 1A
62-740 Tuliszków
Tel. 519 300 388
sprzedaz@centrumpolska.pl

Maszyny i urządzenia: