Home » Targi Centrum Polska 2013

Targi Centrum Polska 2013

Piknik targowy w Centrum Polska

W dniu 25 maja 2013 r. odbyła się II edycja targów spożywczych organizowanych przez firmę Centrum Polska Sp. z o.o. W malowniczo położonej miejscowości Tuliszków w południowo-wschodniej Wielkopolsce, w siedzibie firmy, na zaproszonych gości czekało wiele atrakcji. W tym roku targi połączono z Dniem Matki i Dniem Dziecka, dlatego oprócz wystawców, na targach pojawiły się też niespodzianki dla najmłodszych gości; dmuchany zamek, występy klaunów czy zabawy prowadzone przez DJ’a.

zarzad

Współcześni przywódcy muszą być skuteczni i pełni pasji. Ponad wszystko nie mogą zapominać o potrzebie życia w społeczności, szacunku i bezpieczeństwie – powiedział, otwierając targi prezes Centrum Polska, Ryszard Dominiak. – Z takim właśnie przesłaniem zorganizowaliśmy te imprezę, która mamy nadzieję jest świetną okazją do wymiany doświadczeń między współpracującymi firmami, nie tylko krajowymi. Pozwala też na nawiązanie relacji innych niż tylko służbowe, oraz bezpośrednich kontaktów – mówił dalej w swoim przemówieniu.

targi1

Na targach wystawiło się ponad 30 firm, obejmujących takie branże jak piekarnictwo i cukiernictwo, gastronomia czy opakowania. Nie zabrakło też oferty na wszelkiego rodzaju sprzęt. Firmy zaprezentowały między innymi maszyny do lodów, mieszadła i piece piekarnicze. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko firmy Viessmann, która zaprezentowała urządzenia do mrożenia szokowego i komory chłodnicze.

stoisko2

Dużym hitem targów okazały się produkty jednego z bawarskich młynów: ziarna prażone z orkiszu, żyta, pszenicy, komosy ryżowej i amarantu, które dzięki procesowi preparowania powiększają swoją objętość aż do 300% swojej pierwotnej wielkości.

stoisko3

W ofercie wystawców pojawiły się też różne produkty do cukiernictwa i wyjątkowych zastosowań: mieszanki biszkoptowe, ciasta ucierane, również koncentraty czekoladowe czy mąki specjalistyczne i lepiszcze do ziaren.

targi2

Dzięki tak bogatej ofercie każdy z zaproszonych gości podczas swojej podróży po stoiskach mógł znaleźć coś dla siebie. Można było też do woli uzyskiwać receptury od wystawców na wiele innowacyjnych produktów przygotowanych na sezon letni.

iza

Podczas targów nie zabrakło też miejsca na panele seminaryjne, które były oczkiem w głowie prezesa Dominiaka. Pierwszy z nich zatytułowany „Dochodowe praliny” przyciągnął do siebie wszystkich zainteresowanych zasadami nowoczesnego marketingu i podawaniem produktu końcowego. Drugie seminarium „Innowacyjne rozwiązania w piekarnictwie i cukiernictwie” poświęcone było wdrażaniu w zakładach nowych technologii.

seminarium

Każdy z gości okazał się wygranym, nie tylko dzięki możliwości bezpośredniego kontaktu z firmami i ich produktami, ale też dzięki hojności organizatorów, którzy przygotowali specjalne niespodzianki, między innymi losowanie bonów na zakupy w firmie Centrum Polska. Jak podkreślił zarząd spółki, Elżbieta i Ryszard Dominiakowie, dynamika targów nabrała takiej atmosfery, że trudno było im się wzajemnie odnaleźć wśród rzeszy klientów.

wiceprezes

Wydarzeniem kończącym targi był koncert dla gości i ich pociech, który osobiście poprowadziła prezes Elżbieta Dominiak, wprowadzając nieco magicznej atmosfery w tym ważnym dla Centrum Polska dniu. Organizatorzy dziękując klientom i gościom za przybycie zdradzili, że myślą już o następnym spotkaniu w przyszłości, żywiąc przekonanie, że tego typu spotkania w Centrum Polska staną się tradycją.

    

Nowości: Chleb Nikozja, Lubelski oraz Miłości:

ELITE Katalog Piekarniczy

ELITE Katalog Cukierniczy

Szczególnie polecamy:

Serwisant na rynku regionalnym i krajowym produktów firmy Lesaffre.
Główne autoryzowane
biuro handlowe firmy
Schapfen Mühle w Polsce.
Centrum Polska Sp. z o.o.
Ogorzelczyn 1A
62-740 Tuliszków
Tel. 519 300 388
sprzedaz@centrumpolska.pl

Maszyny i urządzenia: