Home » Historia firmy

Historia firmy

centrum02

Naszą dewizą są ‚Możliwości, wiedza, jakość i doświadczenie’.

Centrum Polska to firma z niemal 30-letnią tradycją. Od początku powstania w 1990 roku ważnym elementem naszej strategii jest ciągłe doskonalenie oferty oraz dostosowanie jej do zmieniających się potrzeb rynku i Państwa, poprzez kompleksową obsługę w zakresie doradztwa technologicznego, sprzedaży, redystrybucji i serwisu.

Zaopatrujemy kompleksowo zakłady produkcyjne i gastronomiczne. Posiadamy w sprzedaży wszelkiego typu sprzęt piekarniczy i cukierniczy, zarówno pochodzenia rodzimego jak i zagranicznego. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem wielu renomowanych firm.

Prowadzimy działalność handlową i doskonale wiemy, że w tych trudnych czasach określone zasady, szacunek i lojalność nie dla wszystkich stanowią wartość.

centrum01

Naszym celem jest pokazać jak olbrzymią wagę przykładamy do jakości naszej współpracy i przekazać Państwu, że tą drogą Centrum Polska będzie podążało w przyszłości. Dzięki fachowej i młodej ale stabilnej załodze, z właściwym przygotowaniem zawodowym ciągle udoskonalamy naszą ofertę o nowości produktowe i technologiczne poprzez system szkoleń.

Po otrzymaniu sygnałów zainteresowania z Państwa strony, w możliwie szybkim czasie nasza firma wyśle przedstawicieli handlowych w celu przedstawienia oferty i podziękowania za Wasze zaufanie jakim nas obdarzyliście. Mamy nadzieję, że taka wizyta rozwieje wiele Państwa wątpliwości i będziemy mogli omówić sprawy handlowe.

Z Centrum Polska wszędzie blisko. Potrafimy najlepiej połączyć wysoką jakość z rozsądną ceną.

Zapraszamy do współpracy.

centrum03

    

Nowości: Chleb Nikozja, Lubelski oraz Miłości:

ELITE Katalog Piekarniczy

ELITE Katalog Cukierniczy

Szczególnie polecamy:

Serwisant na rynku regionalnym i krajowym produktów firmy Lesaffre.
Główne autoryzowane
biuro handlowe firmy
Schapfen Mühle w Polsce.
Centrum Polska Sp. z o.o.
Ogorzelczyn 1A
62-740 Tuliszków
Tel. 519 300 388
sprzedaz@centrumpolska.pl

Maszyny i urządzenia: